banner84

Yeni birimler kurulacak

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, devam eden projelerle ilgili açıklama yaptı. Güney, "Yılbaşına kadar yeni birimler kurulacak" dedi.

Yeni birimler kurulacak
 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya İlçe Koordinatörü Hüseyin Güney devam eden projeler ile ilgili açıklama yaptı. Her hafta Büyükşehir'den gelen ekiplerin Alanya'da incelemelerde bulunduğunu hatırlatan Güney, çalışmaların başladığı müjdesini verdi.
"EKİPLER ALANYA'YA GELDİ"
Alanya'da yapılacak projelerin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e iletildiğini belirten Güney, ekiplerin bu çalışmalar için Alanya'ya geldiğini söyledi. Türel, "Onların fizibilite çalışmaları sürüyor" dedi.
"BÜYÜKŞEHİR HİZMET BİRİMİ'NİN ALTINDA OLACAKLAR"
Alanya Belediyesi'nden, Büyükşehir’e geçecek olan yollarla ilgili Antalya Ulaşım Daire Başkanlığı'ndan güzergah çalışmalarının başladığını belirten Güney, önümüzde ki aylarda bazı yollarda Büyükşehir faaliyetlerinin başlayacağını belirtti. Güney, "Antalya'da ki daire başkanlıklarımız ve Genel Sekreterimiz özellikle çalışmalarını sürdürüyor. Bu caddeleri aldıktan sonra burada ki çalışmaları da yapacak olan birimlerin de kurulaması ile ilgili, bir hareketlilik var. İnşallah yılbaşına kadar, o birimleri de Alanya'da kuracağız. Büyükşehir Hizmet Birimi'nin altında bu birimler çalışacak" dedi.
"FARKI HİSSEDECEKSİNİZ"
Yollar ve diğer konularda Alanya'nın daha önceki yıllarda aldığı hizmette herhangi bir eksilme olmayacağını hatta bunu üzerine ekleme yapacaklarını belirten Güney, "Alanya'da ki vatandaşlarımızın hiç bir şekilde mağdur olmaması için tüm ekiplerimizle var gücümüzle çalışıyoruz. O ekipleri kurmak için çalışıyoruz. Büyükşehir bu caddeleri aldıktan sonra en iyi hizmeti, örnek teşkil edecek prestij caddelerini oluşturmak için çalışmaya başlayacak. 2015 yılı içerisinde bu caddelerde Büyükşehir farkını mutlaka hissedeceksiniz. Oralarda en üst düzeyde peyzaj, görüntü gibi her türlü çalışmayı elimizden geldiğince yapacağız" diyerek sözlerini noktaladı.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107