banner84

Yeni Ziraat Odası binasına az kaldı...

Alanya Ziraat Odası yeni binasına geçmek için gün sayarken, Başkan Göktepe bina açılışına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun geleceğini söyledi. Göktepe, “Kısa bir sürede binayı her şeyiyle bitirmiş bulunmaktayız” dedi.

Yeni Ziraat Odası binasına az kaldı...

Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe, yeni açılacak Ziraat Odası binası hakkında Alanya Posta Medya’ya açıklamalarda bulundu. Alanya Ziraat Odası Başkanlığı yeni binasının, çok kısa bir sürede hayata geçirildiğini aktaran Göktepe, “Bu hizmete niyet ettiğimizden bu yana hep heyecanlandığımızda istediğimiz bir yerdi. Hatta 4 yıl içerisinde görev süremiz bitene kadar yapmayı planladığımız bir şeydi. Ama biz göreve geldikten sonra gerçekten çok aciliyeti oldu hemen yapılması gerektiğini hissettik. Bu noktada çalışmalarımızı hızlı tuttuk ve Allah nasip etti. Kısa bir sürede daha bir buçuk sene dolmadan bütün dekorasyonu, tadilatı herşeyiyle bitmiş yapıyoruz. Güzel bir açılış yapmak burada devlet büyüklerimiz ile beraber olmak hatta açılışın olduğu gün bir de Alanyamızda çok ciddi ülke ekonomisine katkıda bulunan muz üretimi ile ilgili bir çalıştay planlayıp tarım bakanımızı dahi getirmeyi planlıyorduk. 
'İLERLEYEN GÜNLERDE AÇILIŞI YAPACAĞIZ'
Yine de hala planlarımızın içinde genel başkanımız gelecek. Dışişleri Bakanımız sayın Mevlüt Çavuşoğlu'ndan söz aldık. Kendileri teşrif edecekler açılışımıza. Bizim önceliğimiz Alanya'daki bütün üreticilerin katılımını sağlayabilmek. Belki pandemi dolayısı ile mümkün olmayacak ancak ilerleyen günlerde hizmet vermeye başladıktan sonra artık açılışı planlayacağız. Pandeminin seyrine bakacağız hem de hava sıcaklığına bakacağız. İnşallah çok havalar soğumadan serin bir sonbahar mevsiminde açılışı gerçekleştireceğiz. Pandemi de bir an önce inşallah geçer, insanlardan uzaklaşmış olur açılışı o şekilde planlıyoruz” diye konuştu. -Alkın BİRİCİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107