banner84

Yücel, ALTSO'nun taleplerini dinledi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO üyelerinin talep ve önerilerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e iletti

Yücel, ALTSO'nun taleplerini dinledi
 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Şahin’in yanı sıra, ALTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Paşaoğlu, ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Çintaş ve 1., 4., 5., 8. Ve 15. meslek komite üyeleri de yer aldı.
ÜYELERİMİZİN TALEPLERİNİ İLETİYORUZ
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO üyelerinin taleplerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ilettiklerini belirterek, “2015 turizm sezonu öncesi, üyelerimizin belediyemizden isteklerini Başkanımız Adem Murat Yücel’e ilettik. Kendisiyle fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
Başkan Şahin, ayrıca ziyaretlerini kabul edip, taleplerle yakından ilgileneceğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür etti.
ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ
Ziyareti değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise ALTSO üyelerinin talepleriyle, istekleriyle yakından ilgileneceğini belirterek, “ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin’le sürekli istişare halindeyiz. Sorunların çözümü konusunda her zaman fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün de, ALTSO üyelerinin belediyemizden istekleri ve talepleri konusunda görüştük. Alanya Belediyesi olarak taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözümü konusunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107