banner84

Yücel denetlemede

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Oba Mahallesi’nde Metro kavşağı güneyinde devam eden yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Yücel denetlemede

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Oba Mahallesi’nde Metro kavşağı güneyinde devam eden yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Yücel, üç ayrı asfalt ekibi ile tüm bölgelerde çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Oba Mahallesi’nde sürdürülen asfalt ve yol bakım çalışmalarını yerinde denetledi. Oba Mahallesi Metro kavşağı güneyindeki caddelerde başlatılan yol bakım ve asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Yücel, kış aylarında bozulan ya da çeşitli nedenlerle eskiyen asfaltı yenilediklerini belirterek, merkezdeki tüm caddelerin bu şekilde programa alındığını kaydetti.

DERE MAHALLESİ’NDE ASFALT HAZIRLIĞI VE DRENAJ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Kırsal mahallelerde de diğer asfalt ekiplerinin çalışmalarının devam ettiğini anlatan Başkan Yücel, “Şu an asfalt ekibimizden birisi Dere Mahallesi’nde Çukuryurt mevkiinde drenaj ve asfalt hazırlığı çalışması yapıyor. Geçtiğimiz hafta Üzümlü Mahallesi’nde mahalle içi yolların asfaltı tamamlandı. Yapılan program dahilinde tüm kırsal mahallelerimizde satıh kaplama çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107