banner84

Yücel, pazarcılar için söz verdi

Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Yiğit, koronavirüs salgını sebebiyle yer açamayan pazarcı esnafının mağduriyetinin giderileceği konusunda Başkan Yücel'in söz verdiğini söyledi

Yücel, pazarcılar için söz verdi

Koronavirüs salgını nedeniyle yer açamayan pazarcı esnafı mağdur oldu. Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit de, esnafı için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile görüşme gerçekleştirdi. Pazarcı esnafına destek isteyen Yiğit'in talebi, Yücel de karşılık buldu. Yiğit, mağdur olan pazarcı esnafının mağduriyetinin giderileceğinin sözünü veren Yücel'e teşekkür etti. 

'BAŞKANIMIZA GÜVENİYORUM'
Yiğit, "Coronavirüsünden dolayı yer açmayan esnaflarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi için bu sabah Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel ile biraraya geldik. Başkanımla görüşmem neticesinde kendisi bana pazar yerlerinde yeri olupta açamadığı için mağdur olan esnaflarımın mağduriyetlerini gidereceği sözünü verdi. Dün olduğu gibi bugünde esnaflarımın mağdur olmaması için çalışıyorum. Bu konuda başkanımızın sözüne sonuna kadar güveniyorum.  Sizlerinde içi rahat olsun sizleri mağdur etmeyeceğimizden şüpheniz olmasın. Bu lanet virüsten en kısa sürede kurtulmak dileği ile her esnafıma hayırlı bereketli işler dilerim" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107