-Fatma Bedia UYARü
Gözüküçük Mahalle Muhtarı Nuri Coşkun’un düzenlediği iftar programına Alanya Belediye Başkanı da katıldı. Adem Murat Yücel programda vatandaşlarla bir araya geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yücel: “ Gözüküçüklü Mahalle Muhtarı Nuri Coşkun’un düzenlemiş olduğu iftar programına katıldık. Gözüküçüklü Mahalle sakinlerimizle bir araya gelip hasbihal ettik. Muhtarımıza ve kıymetli vatandaşlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.
Muhabir: Bedia UYAR