banner84

Yücel'den huzurevine ziyaret

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Alanya Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin gönlünü aldı

Yücel'den huzurevine ziyaret
 Belediye Başkanı Yücel, ülkemizde her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası”  ile ilgili Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül, Alanya Belediyesi Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi Sorumlusu Esra Yemez ve Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi Sorumlusu Hemşire Muazzez Kaya ile 74 yaşlının kaldığı Alanya Huzurevi’ni ziyaret etti. 
Huzurevi Müdürü Uğur Özgün ve Sosyal Hizmet Uzmanı Güvent Eker’in eşlik ettiği ziyarette Yücel, huzurevi sakinlerinin Yaşlılar Haftası’nı kutlayarak ellerini öptü, gönüllerini aldı. Sakinlerle tek tek ilgilenen Başkan Yücel, isteklerini sorarak, karanfil dağıttı. 
ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDEN 
HUZUREVİNE “İŞ VE UĞRAŞ TERAPİSİ
Ziyaret sırasında Huzurevi Müdürü Uğur Özgün’den, huzurevinin ihtiyaçlarıyla ilgili de bilgi alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, huzurevine Alanya Belediyesi Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi el sanatları hocası tarafından haftanın bir günü “iş ve uğraş terapisi” verileceğini açıkladı. 
BELEDİYE HUZUREVİ’NİN 
BAHÇE DÜZENLEMESİNİ YAPACAK
Alanya Huzurevi’nin bahçe düzenlemesini yaparak, yaşlıların kullanması için bahçeye oturma grupları ve kamelya yapılacağını belirten Yücel, huzurevi sakinlerinin Alanya’nın tarihi mekanlarını gezebilmeleri için Cuma günü bir de şehir turu yaptıracaklarını söyledi. Başkan Yücel, belediyenin düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklere huzurevinde kalan yaşlılarında katılabilmesi için her etkinlik tarihinde araç tahsis edilerek onların etkinlik alanına taşınacaklarını da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107