banner84

Yücel'in makamı hiç boş kalmıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in makam odası her gün gelen ziyaretçilerle dolup taşıyor

Yücel'in makamı hiç boş kalmıyor
 Başkan Yücel'e ziyaretler dü de devam etti. Alanya Rehberlik Araştırma Merkezi, Gönül Kemal Reisoğlu İlköğretim Okulu , Sosyal Hizmetler Merkezi ve diğer sosyal hizmet kurumlarının müdürleri  ile Alanya İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ALİMDER) Yönetimi Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti.
Alanya Halk Eğitim Merkezi yanındaki binada  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Alanya Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Gülsüm Türkeli ve Gönül Kemal Reisoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Bilal Ulusoy’u kabul eden Belediye Başkanı Yücel, Rehberlik Araştırma Merkezi’nin faaliyetleriyle ilgili Türkeli’nden bilgi aldı.  Belediye’nin kendilerini kucaklayarak daha rahat bir ortamda hizmet vermelerine yardımcı olduğunu ifade eden Müdür Gülsüm Türkeli, Başkan Yücel’e teşekkür ederek başarılar diledi.
Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullararası Folklor Yarışmasında 1. olan Gönül Kemal Reisoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Bilal Ulusoy da, Başkan Yücel’e okullarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Ayrıca; Alanya Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Çetin Geyik ve diğer sosyal hizmet kurumlarının müdürleri de Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek sosyal projelerle ilgili görüş-alışverişinde bulundular.
ALİMDER’DEN PİLAV GÜNÜNE DAVET 
Alanya İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği üyeleri, onursal başkan Hasan Uğur ve Alanya Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nuri Çakan Dernek Başkanı Mustafa Gınbıroğlu başkanlığında Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Başkan Yücel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Mescid-i Nebevi’nin ilk halini gösteren bir de tablo hediye eden  ALİMDER yönetimi, Yücel’i  7 Haziran Cumartesi günü düzenleyecekleri Geleneksel Pilav Günü ve Mezunlar Derneği Gecesi’ne de davet ettiler.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157