banner84

ZABITA VE POLİS PUSUYA YATTI!

Oba ve Kestel Mahallesi civarındaki 41 adet çöp kovaları Milli Servet düşmanları tarafından tahrip edişldi. Alanya Belediyesi zabıta ekipleri bu kişileri bulmak için çalışma başlattı

ZABITA VE POLİS PUSUYA YATTI!
 Alanya Belediyesi zabıta ekipleri, Oba Çayı ve Kestel Mahallesi sınırında D-400 Karayolu üzerindeki kaldırımlarda bulunan 41 adet çöp kovasına zarar veren kişileri bulmak için çalışma başlattı. Zarar gören ve kullanılmaz hale gelen çöp kovalarının yerine yenileri konulacak.
Oba Çayı, Tosmur ve Kestel Mahallesi sınırları arasında kalan D-400 Karayolları üzerinde Asım Tokuş Bulvarı, Ananas Otel önü, D-400 Karayolları sahil şeridinde kaldırım üzerinde bulunan Alanya Belediyesi’ne ait ayaklı sabit duran 41 adet çöp kovasına kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verildi. Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, hemen harekete geçerek çöp kutularına zarar vererek kullanılmaz hale getiren kişi veya kişileri bulmak için çalışma başlattı. Zabıta ekipleri bölgede yoğun olarak denetimlerini sürdürüyor. Çöp kutularına zarar veren kişilerin bulunması halinde cezai yaptırım uygulanacağı belirtildi. Öte yandan Park ve Bahçeler Müdürlüğü zarar gören 41 adet çöp kovasının yerine yenileri koyacak.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157