Macaristan ve Avusturya ile yapılacak hazırlık maçları için A Milli Takım'a çağrılan ancak daha sonra Ümit Milli Takım'a gönderilen Semih Kılıçsoy'un durumu da programda ele alındı. Altıntop, bu kararı Montella ile birlikte aldıklarını ve Semih'in de yıprandığını bildiklerini söyledi.

"Mobbing" Tepkilerine Yanıt

Beşiktaş'ın mobbing iddiasına da yanıt veren Altıntop, Semih'in iki Avrupa maçında iki gol atarak değerinin arttığını ve bu sayede geleceğe daha iyi hazırlanacağını ifade etti. Altıntop, geçmişte milli takım formasını erken giyen ve kaybolan birçok futbolcu olduğunu da hatırlattı.

"Benim Türk Futboluna İhtiyacım Yok!"

Altıntop, programda yaptığı en dikkat çekici açıklama ise "Benim Türk futboluna Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok" oldu. Bu sözler futbolseverler tarafından tepkiyle karşılandı. Altıntop, bu sözleri vatan sevgisini ve Türk futboluna olan inancını göstermek için söylediğini savundu.

TFF’nin yeni başkanı belli oldu TFF’nin yeni başkanı belli oldu

Almanya'da Başarı Hedefi

Altıntop, Almanya'da yapılacak Avrupa Futbol Şampiyonası'nda büyük başarılar kazanmak istediklerini söyledi. Bu turnuvada başarılı olamasalar bile gelecek turnuvalarda büyük hedeflere ulaşacaklarını vurguladı.  -Haber Merkezi

Kaynak: Haber Merkezi