banner84

Ajda Pekkan mest etti

Alanya'da bu yıl 19'uncusu düzenlenen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin son gününde Süper Star Ajda Pekkan sahne aldı. 

Ajda Pekkan mest etti

Engin ANAK
Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin 3'üncü günü 20.00'da DJ Haluk Sarıtaş performansıyla başladı. Sunuculuğunu radyocu Sarı Şeker lakaplı Sema Eryiğit Emek’in yaptığı ve yaklaşık 30 bin kişinin belediye binasının arkasında oluşturulan festival alanına toplandığı konser etkinliğinde, Haluk Sarıtaş yaklaşık 1 saat mikser başında kalarak hareketli şarkılarla Alanyalıları coşturdu. 
Ardından sahneye çıkan pop müziğin Süper Starı olarak bilinen Ajda Pekkan, hayranları tarafından alkış ve çığlıklarla karşıladı. Sahneye lila rengi ipekli kıyafetiyle çıkan Ajda Pekkan konserine sevilen hit şarkısı ‘Heves’ ile başladı. Sahneyi dansçılarla paylaşan Süper Star’ın yaptığı danslar büyük alkış aldı. Ardı ardına söylediği hareketli parçalarla hayranlarını mest eden Pekkan, ‘Ben Yanmışım’ şarkısını konsere katılanlarla beraber söyledi. 
“TATİL NEREDE, BEN NEREDE”
Şarkı arasında konuşan Ajda Pekkan Alanya’yı çok sevdiğini belirterek, “Ne güzel yermiş burası. Birkaç gün daha kalmaya karar verdim ama ne yazık ki içimdeki çığlıklar bir süre sonra durdu. İşler, güçler, İstanbul, yeni single çalışması, gitmek mecburiyetindeyim tabi ki. Tatil nerede, ben nerede. Dün yapabildim bir tek, o kadar.  Yarın gidiyoruz İstanbul’a ama sizden ayrılmak çok zor gelecek bana. Alanya’da sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyorum bu akşam. Bu gece bizi buluşturan Adem Murat Yücel beyefendiye sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ajda Pekkan’a Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel üzerinde Pekkan’ın portresi bulunan su kabağı, Alanyaspor forması ile ipek kozasından yapılan taç hediye etti. Ayrıca konsere katılan bir hayranının çizdiği portreyi de Ajda Pekkan’a hediye edildi. 
Bu yıl 19’uncusu düzenlenen ve 3 gün süren festival Ajda Pekkan konseriyle sonlandı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107