banner84

Alanya’da Hakan Altun rüzgarı

Alanya’da Fantezi müziğin sevilen ismi Hakan Altun sahne aldı. Konser anlaşmasında 90 dakika yazdığını söyleyen Altun, “Ben yorulana, sizde sıkılana kadar buradayız” dedi ve 3 saat sahnede kaldı. 

Alanya’da Hakan Altun rüzgarı

Engin ANAK
Alanya’nın ünlü eğlence mekanı İllusion Event Hall’da sahne alan Hakan Altun’u mekanı dolduran yaklaşık 2 bin kişi dinledi. Konserine sevilen şarkısı ‘Bir telefon’ ile başlayan Hakan Altun’a telefonlarının ışıklarını yakan hayranları yüksek sesle eşlik etti. Şarkı arasında Alanya’da olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Altun, “Sizin gibi müzik sever insanlarla biraya gelmek beni çok mutlu ediyor. Standart konser sözleşmelerinde olduğu gibi İllusion ile benim aramdaki sözleşmede de ‘Hakan Altun 90 dakika sahnede kalır ve konseri tamamlar’ yazıyor. Yemişim sözleşmeleri, ben yorulana, sizde sıkılana kadar buradayız” dedi. 
Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Hakan Altun birbirinden sevilen şarkılarının yanı sıra birçok şarkıyı da seslendirdi. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren konserde Altun hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107