Antalya Şehir Tiyatroları çocuklara yönelik düzenlediği tiyatro oyunlarını sahnelemeye devam ediyor. AŞT, Yıldız Kenter Sahnesi’nde haftada iki kez Külkedisi, Sır, Zümrüdü Ankaü oyunları ile çocuklarla buluşuyor. Hafta sonu Pazar ve hafta içi Pazartesi günleri saat 14.00’da
çocuklar için tiyatro gösterimleri yapılıyor. Külkedisi isimli kukla-tiyatro da çocuklardan nyoğun ilgi görüyor. Mehmet Özgür’ün Genel Sanat Yönetmenliğini Nazlı Selin Akçay’ın Yönetmenliğini yaptığı Külkedisi, çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor. Oyun; güzel, iyi kalpli ama talihsiz bir kız olan Külkedisi'nin sevgi dolu kalbi ile nasıl her şeyin üstesinden geldiğini, Külkedisi’nin kötü kalpli üvey annesi ve kardeşleri ile nasıl başa çıktığını, Külkedisi’nin prensin şatoda düzenlediği baloyla değişen hayatını anlatıyor. Çocuk oyunlarının biletleri Yıldız Kenter Sahnesi yanı Karaalioğlu Parkı girişindeki gişelerden temin edilebiliyor. Ayrıca detaylı bilgilere ulaşmak, online bilet satın almak isteyen vatandaşlar detaylı bilgiye ast.gov.tr adresinden ulaşabilir. -Haber Merkezi
AŞT her hafta çocuklarla buluşuyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Antalya Şehir Tiyatroları, yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de sahnelediği oyunlarla yoğun ilgi görüyor.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor