banner84

ATB Gazipaşa’lı çocuklar için oynadı

Alanya Belediye Tiyatrosu, “Kral Olmak İsteyen Aslan” oyunu bu kez Gazipaşalı çocuklar için sahneledi. Kukla tiyatrosu olarak hazırlanan oyun ile çocuklar keyifli anlar yaşadı.

ATB Gazipaşa’lı çocuklar için oynadı

ÇOCUKLAR BEĞENİYLE İZLEDİ

Alanya Belediye Tiyatrosu, Kral Olmak İstemeyen Aslan’ı Gazipaşa da minik izleyicilerle buluşturdu. Oyunu, çocukların yanı sıra öğretmenler, veliler ve Gazipaşa Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Ali Toker de izledi. Gösterinin sonunda oyunculara çiçek veren Başkan Yardımcısı Toker, "Sizleri burada görmekten çok memnunuz; biz de burada bu tarz etkinlikleri Gazipaşa halkı ile buluşturmak için kültürel ve sanatsal alanda çalışmalar yapıyoruz" diyerek oyuncuları tebrik etti.

2 TEMSİL VEREN ÇOCUK OYUNUNU 600 SEYİRCİ İZLEDİ

Son derece keyifli bir oyun olan Kral Olmak İstemeyen Aslan’ı 2 temsilde 600 seyirci izledi. Oyunun konusu ise ormanların kralı yaşlı aslan emekli olacaktır. Yerine ise tek oğlu olan küçük aslan Teo geçecektir. Eğlenceyi çok seven Teo kral değil, bir sirk yıldızı olmak istemektedir. Bu konudaki babasının tüm ısrarlarına rağmen kral olmamak için diretmektedir.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107