banner84

Dünyaca ünlü DJ Alanya’da coşturdu

Dünyaca ünlü DJ Yung Felix,  Illusıon Event Hall’da sahne aldı. Yaptığı müziklerin yanı sıra şarkı da söyleyen Yung Felix eğlence merkezini dolduran 2 bin kişiyi müziğe doyurdu

Dünyaca ünlü DJ Alanya’da coşturdu

Engin ANAK
Dünya müzik listelerinde ‘Loco’ şarkısı ile tırmanan DJ Yung Felix, ilçenin ünlü eğlence mekanı Illusıon Event Hall’da sahne aldı. Konser lazer şovla başladı. Şovun ardından yapılan dans gösterileri eğlence severlerin yüreğini ağzına getirdi. Sahneye çıkan akrobasi dansçıları yaklaşık 10 metre yükseklikte iple sarkarak dans etti.  Sahnede dansçıların da olduğu gösteride en çok alkışı ise saçlarından ipe asılı olarak dans eden Asyalı dansçı aldı.
YAKLAŞIK 2 BİN KİŞİ İZLEDİ
Akrobatik dansların ardından ise sahneye DJ Yung Felix çıktı. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konsere Felix hit şarkısı ‘Lokomotiv’ ile başladı. Konseri izleyenlerin eşlik ettiği şarkıyı söylemesinin ardından DJ Yung Felix mikserin başına geçerek sevilen şarkılarını çaldı. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Yung Felix’in eğlence severleri müziğe doyurdu.  Konser öncesinde konuşan DJ Yung Felix Alanya’yı çok sevdiğini söyledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107