banner84

Gönül Dostları'ndan eğitime önemli destek

Alanya'daki okullara yardım etmeyi sürdüren Gönül Dostları Türk Sanat Müziği Korosu, dün de Türkler Güzel Sanatlar Lisesi'ne yardımda bulundu.

Gönül Dostları'ndan eğitime önemli destek

Kurulduğu ilk günden bu yana verdiği konserler ve eğitime yaptığı yardımlarla dikkat çeken Alanya Gönül Dostları Türk Sanat Müziği Korosu, okullara yardım etmeye devam ediyor.

Son konserden elde edilen gelirle alınan bazı hediyeler dün koro yetkilileri tarafından Türkler Güzel Sanatlar Lisesi'ne teslim edildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan koronun kurucusu Hatice Hülya Eryılmaz, Alanya Gönül Dostları Korosu olarak eğitime yönelik yardım ve desteğe devam ettiklerini ifade ederek, "Bu çalışmalarımızda bizlere destek ve sponsor olan herkese koromuz adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra vereceğimiz konserlerden elde edilecek gelirlerle Alanya'da ihtiyacı olan okullarımıza yardımcı olmayı sürdüreceğiz. Türkler Güzel Sanatlar Lisesi Alanya için son derece önemli bir okulumuz. Tüm öğrencilerimize güzel bir yaz tatili dilerken, önümüzdeki eğitim-öğretim yılı için başarılar temenni ederiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107