banner84

İlyas Yalçıntaş Alanya’yı coşturdu

Alanya'da hayranlarıyla buluşan İlyas Yalçıntaş birbirinden beğenilen şarkılarıyla Alanyalı müzik severleri coşturdu

İlyas Yalçıntaş Alanya’yı coşturdu

-Engin ANAK
İlçenin ünlü eğlence mekanı Illisuon Event Hall’da sahne alan sevilen Türk pop şarkıcısı İlyas Yalçıntaş, konser öncesinde kuliste gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yaklaşık 4 ay önce aynı mekanda sahne aldığını belirten Yalçıntaş, Alanya’yı ve seyircisini çok sevdiğini söyledi. Yalçıntaş, “İkinci kez burada konser vereceğim. Çok güzel bir seyirci var, mekan çok güzel, heyecanlıyım.  Az sonra konserimiz var iyi dinlemeler diliyorum. Konserimizde olmayanlara da serzenişte bulunuyorum, keşke gelselermiş.” dedi. 
YOĞUN TEMPO 
Bir gazetecinin Yalçıntaş’ın yeni çıkan ‘Kirli kadeh’ şarkısının çok beğenildiğini sorması üzerine cevap veren genç popçu, “Öyle rekor falan kırmadı da, şöyle söyleyeyim; ben kendi istediğim müziği yapmak istedim sadece. Birkaç değişik ‘sound’larda bir şey denemek istedim. Onları yapıyorum. Şarkıyı anlayan, dinleyen dinleyicilerime çok teşekkür ediyorum. Konserlerimiz çok yoğun, her bölgede konserlerle sevenlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Konserlerde görüşmek üzere” diye konuştu. 
HAYRANLARINI COŞTURDU
Ardından alkışlar arasında sahneye çıkan İlyas Yalçıntaş konserine sevilen şarkısı ‘içimdeki duman’ ile başladı. Mekanı dolduran müzik severlere arka arkaya sevilen şarkılarını seslendiren Yalçıntaş, kendi parçalarının yanı sıra başka pop şarkıları da seslendirdi. Hayranlarından sık sık şarkıya katılmalarını isteyen ve bol alkış alan Yalçıntaş yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107