banner129

On Burma’ya alkış tufanı

Halk Gönüllüleri Tiyatro Topluluğu’nun hazırlamış olduğu On Burma Hayal Kurma Adlı Komedi Oyunu dün akşam yoğun bir katılımlar Demirtaş Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

On Burma’ya alkış tufanı

Haber Merkezi
Gazipaşa ve Alanya’nın ardından dün akşam Demirtaş Düğün Salonu’nda izleyiciyle buluşan “On Burma Hayal Kurma” adlı tiyatro oyununa Demirtaş halkının ilgisi dikkat çekti.
CHP Kültür – Sanat Komitesi, Etkinlik Komitesi, Demirtaş Eğitim ve Yaylaları Geliştirme Derneği tarafından organize edilen oyuna, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP eski Antalya Milletvekili Turgay Ercenk, CHP Gençlik Kolları Başkanı Birkan Ceylan ve  Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Oyuncuların performansı sonrası salonda ki izleyiciler hatıra fotoğrafı çektirdiler. Senaryosunu Kamuran İnsele, Halime Ceylan ve Halk Gönüllüleri Tiyatro Topluluğu’nun yazdığı, Yönetmenliğini Halime Ceylan ve Rayıf Doğrulu’nun yaptığı “On Burma Hayal Kurma” adlı komedi oyununun, ekip sorumlusu Halime Ceylan’ın yapacağı açıklama ile başka bir turne programının da açıklanacağı bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107