banner84

Onbinler konser alanını doldurdu

19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci akşamında DJ kabinine eski futbolcu Pascal Nouma geçti, daha sonrasında ise Yalın hayranlarıyla buluştu. Konser alanını dolduran on binlerce müziksever unutulmaz bir gece yaşadı

Onbinler konser alanını doldurdu

-Engin ANAK
Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen bu yıl 19'uncusu düzenlenen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin 2'nci günü saat 20.00'da DJ Pascal Nouma'nın performansıyla başladı. Yaklaşık 20 bin kişinin belediye binasının arkasında oluşturulan festival alanına toplandığı konser etkinliğinde Pascal Nouma 1.5 saat mikser başında kalarak birbirinden hareketli parçalarla vatandaşları coşturdu. 
'OYUMU İSTERİM'
Pascal Nouma performansı sırasında sahneden hayranlarının yanına inerek, bolca özçekim yaptı. Pascal Nouma, 31 Mart seçimlerinde kullandığı oy pusulasının üzerine "Muhtar Pascal Nouma" yazıp, bunu sosyal medyada paylaşan Kemal Cengiz'i de sahneye davet etti. Nouma, "Kendine dikkat et sonraki dönem muhtar adayı olacağım. Oyumu isterim" dedi.
ALANYA'YA HAYRAN KALDI
Saat 22.00'da ise pop müziğin sevilen ismi Yalın sahneyi devraldı. Şarkıcı Yalın konserine sevilen parçası  'Sensiz ben ne olayım' ile başladı. Sahnede sevilen parçalarını ardı ardına söyleyen Yalın sempatik tavırlarıyla vatandaşlardan bolca alkış aldı. Yalın konser esnasında Alanya'ya hayran kaldığını her defasında belirterek, 'Böyle bir manzaraya karşı konser vermek ne güzel' dedi. 
VATANDAŞLAR MÜZİĞE DOYDU
Şarkı arasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Yalın'a üzerinde resminin bulunduğu su kabağı ve adının yazılı olduğu 82 numaralı Aytemiz Alanyaspor forması hediye edip, çiçek verdi. Hediyenin ardından festival sunucusu ünlü radyocu Sarı Şeker lakaplı Sema Eryiğit Emek, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Yalın sahneden özçekim yaptı. Ünlü şarkıcı yaklaşık 2 saat sahnede kalarak hayranlarını müziğe doyurdu.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107