banner84

‘Pembe Mavi Süs Evi’ Süslemenin tam adresi

Süsleme alanında faaliyet gösteren ‘Pembe Mavi Süs Evi’ özel günlerde yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor...

‘Pembe Mavi Süs Evi’  Süslemenin tam adresi

Süsleme alnının da faaliyet gösteren ‘Pembe Mavi Süs Evi’ tam size göre. Kurulduğu günden bu yana birçok müşterisinin beğenisini kazanan ve özel günlerde yaptığı süslemelerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran ‘Pembe Mavi Süs Evi’ yepyeni tasarımlarıyla ve süslemeleriyle müşterilerine bir kez daha adından söz ettirecek. Uzun uğraşlar sonunda hazırlanan ve özel günlere yönelik yapılan işlerde müşterilerine kendini özel hissettirecek işler yapma konusunda iddialı olduklarının altını çizen Reşit Güneri ve Ceren Güneri Çifti, ‘Tecrübemiz bize yeter’ sözleriyle müşterilerin kendilerine güvenmelerini istedi. Bugüne kadar yaptıkları işlerden dolayı müşterilerden olumlu tepki aldıklarını ifade eden Güneri Çifti, ”Bugüne kadar yaptığımız işlerden hep olumlu tepki aldık. Buda işimizi layıki ile yaptığımız gösteriyor. Bizden memnun kalan müşterilerimizin tavsiyesi üzerine iş yerimize gelip bize özel gün süslemelerini yaptıran çok kişi ile tanıştık. Dün nasılsa bugünde aynı titizlikle işimizi severek yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


NE ARARSAN BURADA


Birçok alanda iş yaptıklarını belirten Güneri Çifti’nin ‘Pembe Mavi Süs Evi’ ne ararsan var. Zaman içerisinde işlerinin kendilerine farklı pencerelerden bakmayı sağladığını söyleyen Güneri Çifti, ‘Pembe Mavi Süs Evi’nde yaptıkları işleri ise şu şekilde sıraladı: “Ayna-flexsi, ahşap objeler lazer kesimi, parti malzemeleri, düğün kına ve bebek şekerleri, hastane kapı ve oda süslemeleri, bebek odası süslemeleri ve süsleri, konuşma balonları, anı çerçeveleri, strafor bebek süsleri, hazır kınalar ve sepetleri, kapı süsü ve şeker malzemeleri satışı gibi birçok alanda iş yaptıklarını vurguladı.


KIZ ERKEK DOĞUM ODASI SÜSLEMESİ


Birçok alanda faaliyet gösterseler de yaptıkları bir işle ilgili birde örnek veren Güneri Çifti, kız erkek doğum odası süslemelerini su sözlerle anlattı: “Anne ve babaların zevklerini bir araya getirip düzenleyeceğimiz bir bebek odası insanlar için en sıkıcı yer olan hastanenin bir anda bambaşka bir hale gelmesiyle kendinize ait harika bir ortamda hissettirecek. Erkek çocuk için doğum odası süsleme seçeneklerimizde bulunuyor. Biz müşterilerimize birçok alanda hizmet veriyoruz. Her şey bir telefon kadar yakın” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal SEREP
Kemal SEREP - 4 yıl Önce

işyeri̇ni̇z cuma pazari gi̇ri̇şi̇ pinar sürücü kursu alti deği̇lmi̇?

SIRADAKİ HABER

banner107