banner84

Ruslar Alanya'da Zivert ile coştu

Rusya’nın dünyaca ünlü şarkıcısı Zivert, Alanya'da konser verdi. Binlerce Rus tatilcinin katıldığı konserde Zivert şarkı ve danslarıyla kendi ülke vatandaşlarını coşturdu

Ruslar Alanya'da Zivert ile coştu

-Engin ANAK

İlçenin ünlü eğlence mekanı Illusıon Event Hall’da sahne alan Rusya’nın ünlü pop şarkıcısı Zivert, Alanya’da tatil yapan Rus turistlere unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserde mekanı hınca hınç dolduran Rusların bazıları eğlence mekanında yer kalmadığından dolayı kapıdan dönmek zorunda kaldı.

“HEYECAN VERİCİ”

Konsere beyaz spor kıyafetlerle çıkan Zivert, performansına Life (Hayat) şarkısıyla başladı. Sevilen şarkılarını ardı ardına seslendiren Zivert’in sahnede yaptığı danslar ise Rus hayranlarından büyük alkış aldı. Şarkı arasında hayranlarına Rusça olarak seslenen Zivert Türkiye’de ve Alanya’da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, bu kadar Rus vatandaşıyla başka bir ülkede bir araya gelmenin heyecan verici olduğunu söyledi.

YAZ BOYU EĞLENCE

Sahneye gelen dansçılarla beraber yaptığı dans şovlar ve hareketli parçalarla Rus tatilcileri müziğe doyuran Zivert yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Illusıon Event Hall sahibi Sait Alibeyoğulları Türkiye ve Dünya’dan birçok ünlüyü her hafta mekanlarında ağırladıklarını belirterek, “11 Temmuz’da DJ Ciello, 12 Temmuz’da DJ İlkay Şencan, 20 Temmuz’da Berkay ve 27 Temmuz’da da İlyas Yalçıntaş’ı hayranlarıyla buluşturacağız. Bu konserlerimiz yaz boyu devam edecek” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 18:17
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107