banner84

Tiyatro Şenliği'nin ödül töreni yapıldı

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 3. sü düzenlenen Liselerarası Tiyatro Şenliği Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödül töreni ile sona erdi

Tiyatro Şenliği'nin ödül töreni yapıldı
 Törene Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya Belediyesi Tiyatro Müdürü Hüseyin Çinal, tiyatro şenliğine katılan okul müdürleri ve öğrencileri katıldılar. 
Törende tiyatro şenliğine katılan öğrencileri tebrik eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ''Alanya Belediyesi olarak bu yıl 3. sünü düzenlediğimiz Liselerarası Tiyatro Şenliği'nin ödül töreninde sizlerle olmaktan gurur duyuyorum. Belediye olarak sosyal projelerimizi arttırarak devam edeceğiz. Bizlerin esas amacı öğrencilerimize iyi bir gelecek hazırlamak, çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Bu projelerimizi de Alanya Kaymakamlığımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortaklaşa gerçekleştiriyoruz. Sayın Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze huzurunuzda teşekkür ediyorum. İnşallah seneye 4. sünü gerçekleştireceğimiz bu şenlik daha coşkulu ve daha katılımlı olacak. Ben bu etkinlikte emeği geçen Belediye Tiyatro Müdürlüğümüze ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum'' dedi. 
Konuşmasında kamu kuruluşları ile el birliği ile çalışmaya devam edeceklerini belirten Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, ''Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen tiyatro şenliklerini izleme fırsatım oldu. Başta Belediye başkanımızı ve emeği geçen, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederim'' dedi.
Konuşmaların ardından tiyatro şenliğine katılan okullara, öğrencilere ve tiyatro eğitmenlerine Kaymakam Hasan Tanrıseven, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Milli Eğitim Müdürü tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. 
0RDA BİR KÖY VAR UZAKTA RESİM SERGİSİ AÇILDI...
''Alanya Belediyespor Çocuk Tiyatrosu” projeleri kapsamında ve Tiyatro Müdürlüğü’nün desteğiyle “Orda Bir Köy Var Uzakta” temalı proğramın resim sergisi Alanya Belediyesi Kültür Merkezi'nde açıldı. Yazar ve yönetmen Nilbanu Engindeniz tarafından sürdürülen çalışmada mahalle okullarında öğrencilere drama çalışması düzenlendi. Mahalle okullarında düzenlenen bu etkinliklerin yer aldığı serginin açılışını Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü birlikte yaptılar.
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107