Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt, Birsen Altuntaş’ın YouTube kanalına konuştu. Cengiz Bozkurt, TRT1'de yayınlanan ikonik dizi “Leyla İle Mecnun”un 5. sezonunun çekilip çekilmeyeceğiyle ilgili açıklama yaptı.

Bozkurt, buna sıcak bakmadığını belirterek, “Leyla ile Mecnun Exxen’de 40 bölüm çekildi. 4 sezon 10’ar bölümünden… Orada kaldı, devamı gelmeyecek. Büyük konuşmak istemiyorum. Daha önce de ‘Yapmayız’ diye söylemiştim aslında lafımızı yemiş gibi olduk. Arkadaşların ısrarıyla çektik. Aslında ben çekilmemesi gerektiğini düşünmüştüm ama yoğun bir talep karşısında ben de duramadım…”

'KÖKSAL ENGÜR'ÜN VEFATI SONRASI BIRAKMALIYIZ'

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu ikinci kez baba oldu Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu ikinci kez baba oldu

Dizinin geçen yıl 26 Mart’ta aramızdan ayrılan Aksakallı Dede’si Köksal Engür’ü de anan usta aktör “40 bölüm çektik ama ben yine de 11 yıl önce yaptığımız ilk ‘Leyla ile Mecnun’ların arşivde öylece kalması gerektiğini, üstüne de başka bir şey yapmamamız gerektiğini düşünenlerdenim. Yapmayız diye düşünüyorum ben yine… Çünkü içim el vermiyor açıkçası… Köksal Engür de vefat ettikten sonra bence artık yerinde bırakmamız lazım diye düşünüyorum…” diye konuştu. -Haber Merkezi

Kaynak: Haber Merkezi