banner129

Alaiye Hotels'e ödül yağıyor

Alanya İncekum’da 5 yıldızlı ultra her şey dahil olarak hizmet vermekte olan Alaiye Resort & Spa Hotel’e her yıl tüm tatil puan ve yorumlama sitelerinden ödül yağıyor

Alaiye Hotels'e ödül yağıyor
Alaiye Resort & SPA Hotel, misafir memnuniyeti odaklı çalışmasının karşılığı olarak tatil yapan kişiler tarafından bir kez daha HolidayCheck tavsiye edilen otel ödülünü aldı. Tatil ve konaklama yapılan tesislerin değerlendirildiği çok sayıda hatırı sayılır önemli internet siteleri bulunmaktadır.
'AÇILDIĞIMIZDAN BU GÜNE KADAR MİSAFİR MEMNUNİYETİ ALDIK'
Alaiye Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Uysal, açıldığımız günden beri hem Alaiye Resort Hotel hem de Alaiye Kleopatra Hotel için çok sayıda misafir memnuniyeti ile ilgili ödül aldıklarını belirterek “Bu ödüllerin hepsinin ortak özelliği konaklama yapan misafirlerin tarafsız yorumları sonucunda verilmesidir ”dedi.
'KALİTEDE DEĞİŞMEYEN ADRES OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'
Aldıkları her ödülün hizmet sektörünün karnesi olduğunu belirten Uysal,“Bu karnelere baktığımız zaman günümüzdeki hizmet sektöründe başarının formülünü görüyoruz. Formül, kaliteli ürünler kullanıp, güler yüzlü, özverili hizmet ile maliyetlerden kısarak değil de vererek kazanmaktır. Alaiye Hotels olarak hizmet kalitesi yolunda değişmeyen adreslerden birisi olmaya devam edeceğiz, otellerimizden memnun ve yüksek tavsiyeler ile ayrılan her misafirimiz bizlerin en büyük ödülüdür.
'ÖDÜLLER TESADÜF OLMADIĞININ KANITIDIR'
Otel olarak misafir memnuniyetini personel memnuniyetiyle gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz. Bunu, disiplinli çalışmamızın karşılığı olarak görüyorum. Bu, ödüllerin bir tesadüf olmadığının kanıtıdır. Başarımızın devamını sağlamak, en zirveye çıkmak ve devamlı orada kalmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu ödüllerin ülkemize ve bölgemize katkı sağlamasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. ”
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 15:32
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107