banner84

ALDEK yenilendi

ALDEK Yapı Mefruşat Dekorasyon Mağazası, büyütülmüş ve yenilenmiş haliyle hizmet vermeye başladı

ALDEK yenilendi
 Alanya'nın, sektöründe lider firmalarından olan ALDEK Yapı Mefruşat Dekorasyon Mağazası büyümeye devam ederken, yenilenmiş haliyle geçtiğimiz cuma günü düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.
Güllerpınarı Mahallesi Keykubat Bulvarı, Çevreyolu üzeri Devlet Hastanesi altında hizmet veren ALDEK Mağazası'nın yenilenmiş hali için yapılan açılış törenine Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, MHP Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, siyasiler, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış törenine katılan herkese teşekkür eden ALDEK Mağazası sahibi Mustafa Durusoy, "Alanya büyürken biz yerimizde duramazdık, daha kaliteli ve geniş kapsamlı hizmet vermeye hazırız" dedi.
Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir'in de bir konuşma yaptığı açılış töreninde son konuşmayı yapan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'da, Alanya'nın her alanda hızlı büyüdüğüne dikkat çekerken, bu büyümeye ayak uyduran ALDEK Mağazası sahibi Mustafa Durusoy ve ekibini kutladı.
Dualar eşliğinde yapılan açılış töreninin ardından davetliler yenilenen ve büyüyen mağazayı gezdiler.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157