banner84

Ayra Exclusive'de doğum günü partisi

Alanya Bahçeşehir Koleji öğrencisi Maya Albayrak, doğum günün Alanya'nın tek parti evi olan Ayra Exclusive'de kutladı

Ayra Exclusive'de doğum günü partisi

Alanya'nın Hacımehmetli Mahallesi'nde muhteşem manzaralı bir villada hizmet veren ve Alanya'nın tek parti evi olan Ayra Exclusive, muhteşem bir doğum günü partisine daha ev sahipliği yaptı.

Alanya Bahçeşehir Koleji öğrencisi Maya Albayrak, doğum gününü Ayra Exclusive'de kutlamayı tercih etti. Yeni yaşına Ayra Exclusive'de gerçekleştirilen muhteşem bir partiyle giren Maya Albayrak'ı arkadaşları ve öğretmenleri de yalnız bırakmadılar.
Ayra Exclusive Parti Evi'nin Genel Müdürü Berker Gemili, rezervasyon sistemiyle hizmet verdiklerini ifade ederken, Ayra Exclusive Parti Evi ile ilgili şu bilgileri verdi: "Mimari tasarımı, tefrişi ve dekorasyonu ile huzur bulacağınız bir ortamda, deneyimli ve eğitimli personeli ile özgün hizmet kalitesi sunan, çocuklar için yapılan düzenlemelerle eğitici ve keyifli ortamlar yaratan, hanımların rahat edebileceği arkadaş toplantıları, gençlerin huzur ve güven içerisinde eğlenmelerini sağlayan ortamlar, nezih ve sakin bir ortamda kurumsal iş yemekleri, eşsiz manzarası, doğası ve mutfağıyla özel kahvaltılarla hizmet sunuyoruz."

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2015, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107