banner84

Elektrikçiler iftarda buluştu

Alanya Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası, dün akşam Utopia Club'da düzenlenen İftarda bir araya geldi.

Elektrikçiler iftarda buluştu

Alanya Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Tuğran Sağlamel, dün akşam Utopia Club’de oda üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu. Yemeğe oda üyelerinin yanı sıra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Ticaret Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, AKEDAŞ Bölge Koordinatörü Akmet Sait Akboğa ve Alanya’da bulunan diğer oda başkanları da katıldı. Ramazan ayı dolayısıyla gruplar halinde oda üyelerine iftar yemeği vermeye devam edeceklerini söyleyen Sağlamel, ”İlk iftar yemeğini pazartesi günü elektrikçiler ve bobinajçılara verdik. Üyelerimizden çok yoğun bir katılım oldu. Buraya gelen gelmeyen herkese bizi yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim” dedi.

Sıcak bir ortamda geçen yemek sonrası açıklamalarına devam  eden Sağlamel, ”Bu mübarek Ramazan Ayı'nda üyelerimizle olan bağımızı güçlendirmek, Allah’ın rızasını almak ve birlikteliğimiz güçlü bağlarla sağlamlaştırmak adına bir araya geldik. İftarımıza teşrif eden tüm üyelerimizden Allah razı olsun' dedi

"ÜYELERİMİZLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

İler ki günlerde oda üyelerine iftar yemeği vermeye devam edeceklerini belirten Sağlamel, 23 Haziran Salı günü (bugün) sıhhi tesisatçılar  ve soğutmacılarla ,  24 Haziran Çarşamba günü (yarın) elektronikçiler, bilgisayarcılar, internet ve cep telefonu üyelerimize Utupia Club iftar yemeği vereceklerini söyledi. Sağlamel, 25 Haziran Perşembe günü ise doğu bölgesinde bulunan tüm üyelerine Mahmutlar Mahallesi’nde iftar yemeği vereceklerini sözlerine ekledi. Ayrıca Alanya Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Oda Başkanı Tuğran Sağlamel, 26 Haziran Cuma günü ise batı bölgesinde bulunan üyeleriyle Konaklı’da iftar yemeğinde bir araya gelecekler.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107