banner84

Platin saçlı güzeller Alanya'da yarışacak

Alanya Belediyesi ve Dünya Yaşlılık Derneği işbirliğiyle Goldcity Otel sponsorluğunda organize edilen “Uluslararası Platin Saçlı Güzellik Yarışması” yarın gerçekleştirilecek

Platin saçlı güzeller Alanya'da yarışacak
 Ünlü Modacı Sema Keçeci’nin de tasarımlarıyla destek verdiği yarışmanın amacı, 2015 Mayıs ayında Cannes Film Festivali’nde dünyaca ünlü moda basınının ve VIP konuklarının yer alacağı davette Alanya’yı tanıtmak ve dünya yaşlılarının dikkatini turizm şehri Alanya’ya çekmek.
Yarın saat 20.00’da düzenlenecek “Uluslar arası Genç Büyükler Platin Saçlı Güzellik Yarışması ve Collection Pure” etkinliğine jüri olarak  uluslararası görsel sanatlar, moda, dinleti ve tanıtım  etkinlikleri organizatörü Alman Dieter Behrentin’in yanı sıra, Dünya Yaşlılık Derneği Başkanı Umut Çınar, moda tasarımcısı Sema Keçeci, Bahar Öztan, Magazinkolik Nurcan Sabur, TV programcısı Sedat Yazıcıoğlu, Gazeteci Nesrin Mater ve Köşe Yazarı Belgin Turan Satıcı da katılacak.
Alanya Belediyesi Yabancılar (Yeni Alanyalılar) Meclisi’nin de destek verdiği yarışmada, dereceye giren 65 yaş üstü 30 bayan podyuma ortalama 3-5 yaş arası 30 çocukla el ele çıkacak. Jüri üyeleri, yarışmacılar arasından en güzel saçlı1.,  2. ve 3. bayanı  belirleyecek.
Dereceye giren yarışmacılara katılım belgeleriyle birlikte 1.ye  2015 yılı Cannes Film Festivaline iki kişilik katılım, 2.ye  bir hafta Alanya tatili ve senede toplam bir hafta kuaför kuponu, 3.ye ise bir hafta Alanya tatili verilecek.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157