banner84

Ünlü manken Altıntop Alanya'ya hayran kaldı

Oyuncu, manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop Megamall açılışı için geldiği Alanya'ya hayran kaldığını ve yeni klibini Alanya'da çekeceğini söyledi.

Ünlü manken Altıntop Alanya'ya hayran kaldı

Oyuncu, model ve şarkıcı Tuğba Altıntop, ağustos ayında yeni bir single albüm çıkaracağını ve klibini de Alanya'da çekeceğini söyledi. Alanya Konaklı'da hizmet veremye başlayan Megamall Alışveriş Merkezi'nin açılışı için şehre gelen Tuğba Altıntop, sahne çalışmalarının yanı sıra bir de albüm çalışması yaptığını belirtti. Artık sahnelere transfer olduğunu aktaran Tuğba Altıntop, "Şimdiki işim müzik diyebiliriz. Sahne çalışmalarım çok yoğun şekilde devam ederken, bir yandan da stüdyo çalışmalarımız başladı. 2 şarkı bulduk, beğendik ve aldık. Allah izin verirse Ramazan sonrası ağustos ayında sevenlerimizle buluşacak" şeklinde konuştu.

ALANYA'DA KLİP ÇEKECEĞİM

Albümün başarılı olacağına inandığını belirten Altıntop, "Bu albümün hemen arkasından eylül ayında da ikinci parçamızla gündeme bomba gibi düşmek istiyoruz. Tamamen pop şarkılar üzerinde çalışıyoruz. Hem denizi, hem kumu, hem de sıcağı çok seven biri olarak, Alanya bölgesinde çok da fazla klip çekildiğini düşünmüyorum. Eğer klip olursa burada tesisat olarak her şey var. İstanbul'dan hiçbir şey getirmeden, oyuncuları da buradan bulmak şartıyla çekimimizi yaparız" diye konuştu.

ÜNLÜLERLA DAHA SAMİMİLER

Sahne çalışmalarına da devam ettiğini kaydeden Altıntop, özellikle Anadolu şehirlerinde çalıştığını vurguladı. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin ünlüye doyduğunu ve ön yargılı olduğunu söyleyen Altıntop, diğer kentlerde ünlülere ilginin daha samimi olduğunu belirtti.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107