banner84

AGC yarışma düzenledi

Alanya Gazeteciler Cemiyeti tarafından 7’den 77’ye amatör ruhla fotoğraf çeken herkesin katılabileceği 'En Güzel Alanya Fotoğrafları Yarşması' düzenlendi

AGC yarışma düzenledi
 Konuyla ilgili bir açıklama yapan AGC Başkanı Mehmet Ali Dim şunları söyledi: "Yarışmanın amacı, Alanya’nın tanıtımında da kullanılabilecek en iyi fotoğrafları seçmek ve deklanşöre basan amatör fotoğrafçıyı ödüllendirmektir.
NASIL KATILACAKSINIZ?
Katılım için, çektiğiniz en az bir, en çok 2 Alanya fotoğrafını, adınız soyadınız, öğrenim durumunuz, mesleğiniz ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileriniz eşliğinde alanyafotoyarisma@gmail.com adresine, 5 Ocak 2015 tarihine kadar göndermeniz gerekmektedir.
ÖN ELEME
5 Ocak 2015 tarihinde AGC yönetim kurulu tarafından yapılacak ön eleme ile yarışmaya katılan fotoğraflar arasından 50 en güzel Alanya fotoğrafı seçilecektir.
FİNAL
Seçilen 50 fotoğraf, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde sergilenecek ve sergiyi bir hafta boyunca gezenlerin oylarıyla birinci, ikinci ve üçüncü en güzel fotoğraf seçilecek ve 19 Ocak’ta kamuoyuna açıklanacaktır.
ÖDÜLLER
AGC tarafından birinciye 500 TL, ikinciye 250 TL ve üçüncüye de 150 TL para ödülünün yanısıra çeşitli sponsor firmalardan da sürpriz ödüller verilecektir."
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107