banner84

Alanyum'da geleneksel Anneler Günü Yarışması

Alanyum Alışveriş Merkezi tarafından geleneksel hale getirilen Anneler Günü'ne özel yarışma büyük bir katılımla gerçekleştirildi

Alanyum'da geleneksel Anneler Günü Yarışması

 Alanya'nın ilk ve tek AVM'si olan Alanyum Alışveriş Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da annelere kucak açtı. Her yıl geleneksel olarak yapılan yarışmalara anneler büyük ilgi gösterdiler. Yoğun bir başvuru taleplerinden sonra 41 kişinin katıldığı ve 13 kişinin finale kaldığı yarışma, dans, edebiyat, yemek ve el becerisi olmak üzere dört etaptan oluştu. 

Altınkepçe Aşçılar Derneği Başkanı Mustafa Nail Özden, Alanya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Fethiye Koplay, Alanya Jülide Akça İlköğretim okulu Öğretmeni Filiz Başaran ve ünlü dansçı Derya Erenler'in jüri üyeliğini yaptıkları yarışmalarda, birinci olan Müge Yeşil iki kişilik haftasonu Kıbrıs tatili, ikinci olan Kevser Köksal iki kişilik Side-Aspendos turu, üçüncü olan Sevil Altay iki kişilik Sapadere Kanyonu turu, dördüncü olan Rahime Soylu da Alanyum AVM firmalarından çeşitli hediyeler kazandılar.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157