banner84

Özlü Soğutma görkemli açıldı

Alanya'nın sektöründe öncü kurluşlarından Özlü Teknik Soğutma'nın 3. Merkez Şubesi, büyük bir katılımla ve görkemli bir törenle açıldı

Özlü Soğutma görkemli açıldı

 Alanya'nın sektöründe güçlü isimlerinden olan, aynı zamanda sektördeki ilk okul olma özelliğni de taşıyan Özlü Teknik Soğutma'nın üçüncü merkez şubesi, Çevre Yolu üzerinde hizmete girdi. Servis, satış, yönetim merkezi, toplantı salonlarının bulunduğu ve firmanın merkezi olarak kullanılacak işyerinin açılışına Alanya protokölü de büyük ilgi 

Açılışa Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Erkan Dur, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Mitsubishi Klima Türkiye Genel Müdürü Yenal Altaç ve Genel Müdür Yardımcısı Masao Mitsuhashi, başta olmak üzere çok sayıda isim katıldı. 
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, yaptıkları selamlama konuşmasında yeni işyerinin hayırlı olmasını dilediler.
ası Başkanı Mehmet Şahin, Mitsubishi Klima Türkiye Genel Müdürü Yenal Altaç ve Genel Müdür Yardımcısı Masao Mitsuhashi'de birer konuşma yaparak, Özlü Teknik Soğutma'nın başarılarından söz ederek, bölgeye yaptıkları hizmetler için teşekkür ettiler. Genel Müdür Yardımcısı Masao Mitsuhashi, konuşmasını Türkçe olarak yaptı.
Alanya'nın güçlü firmalarının sahipleri ve yetkililerininde katıldığı açılışa gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden firma sahibi Ahmey Özlü, profesyonel ekipleriyle bölgeye hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157