banner129

Berberoğlu'ndan revizyon sinyali

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, 2019'daki üç seçimi de kazanmak için hem İlçe Yönetimi'nde, hem de mahalle yönetimlerinde revizyon yapmaya hazırlanıyor

Berberoğlu'ndan revizyon sinyali
- Kerim TOKSÖZ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, önümüzdeki aylarda yapılacak olan İlçe Kongresi öncesi çalışmalara başladı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, 'Senden memnunum ve İlçe Başkanlığı görevine devam et' yönünde sözleriyle koltuğunu sağlamlaştıran AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu, 2019'un Mart ayındaki yerel seçimler ve 2019'un Kasım ayındaki Cumhurbaşkanlığı seçiminde birlikte çalışacağı isimleri belirlemek için geniş kapsamlı bir çalışma başlattı. 
PARTİDE YAPILANMAYA GİDECEK
2019'daki her üç seçimden de Alanya'dan zaferle ayrılmanın hesaplarını yapan İlçe Başkanı Berberoğlu, 30 kişilik İlçe Yönetim Kurulu'ndaki bazı isimlerle yollarını ayırmaya hazırlanıyor. İlçe Yönetimi'nde 10'a yakın isme, 'Hakkını helal et' demeye hazırlanan Berberoğlu, bu kişilerin yerine de tabana hitap edebilecek ve herkesimin sevdiği isimleri almayı planlıyor. Gençlik Kolları ile Kadın Kolları'nın da yönetim anlamında güçlenmesi konusunda çalışma yapan Berberoğlu, Alanya'nın 102 mahallesindeki parti teşkilatlarında yeniden yapılanmaya gitme kararı aldı. 
HER SEÇMENE ULAŞACAK
Sadece seçimden seçime değil, her zaman seçmenle iç içe olan isimleri ana kadro ve mahalle kadrolarına dahil etmeye hazırlanan Berberoğlu, yenilenen İlçe Yönetimi, güçlenen Gençlik ve Kadın Kolları ve 102 mahalledeki revizyonla işbaşına gelecek yöneticilerle birlikte şehirdeki her seçmene ulaşıp, herkesin derdini dinleyip, çözümü için de çalışma yapmak istiyor. 2019 yılında yapılacak olan üç seçimden zaferle ayrılmak içinde seçmenleri yakın markaja alıp, hem partisinin projelerini anlatmak, hem de Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerine ilişkin bilgi vermek istiyor. 
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 08:22
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107