banner84

Göçmentürk'den araç almanın tam zamanı

Renault ve Dacia otomobillerinin bölge ana bayisi olan Göçmentürk Otomotiv, her iki marka için de inanılmaz cazip şartlarda kampanyalar yapıyor

Göçmentürk'den araç almanın tam zamanı
 Kampanyalarla ilgili gazetemize bilgi veren Göçmentürk Otomotiv Satış ve Pazarlama Müdürü Betül Kurt, "Göçmentürk'den otomobil almanın şimdi tam zamanı" dedi. Renault marka otomobillerde 'Şimdi Al Ocak 2015'de Öde" kampanyası olduğunu vurgulayan Betül Kurt, "Renault'un tüm binek otmobillerinde yüzde 0.69'dan başlayan oldukça cazip faiz oranları uygulanıyor. Nakit ödemelerde ise 2 bin 500 liraya varan indirim var. Renault'un ticari modellerinde de yüzde 1.20 gibi çok cazip faiz oranları uygulanıyor" dedi.
Dacia'nın yeni Logan MCV modelinde, 20 bin liraya kadar yüzde sıfır faiz oranı olduğunu söyleyen Betül Kurt, "Dacia'nın ürettiği yeni Logan MCV modeli de harika bir otomobil. Bu model için 20 bin liraya kadar sıfır faizle kredi kullanmak mümkün. 20 bin liranın üzerindeki tutarlar için de yüzde 0.89'luk bir oran uygulanıyor. Ayrıca Renault'un Clio ve Captur markalarının dizel ve EDEC şanzumanlı çok tutulan ve beğenilen modelleri var. Otomobil almayı ya da otomobilini yenilemeyi düşünen herkes Göçmentürk'e uğramadan karar vermesin" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157