banner84

MHP reçete hazırlıyor

MHP İlçe Başkanı Türkdoğan, "Alanya esnafının sorunları, tespiti ve çözümüne ilişkin bir rapor hazırlıyoruz. Bu raporu önümüzdeki günlerde medya aracılığıyla kamuoyu ile paylaşacağız" dedi

MHP reçete hazırlıyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Yönetim Kurulu'nun haftalık olağan toplantısı dün Mustafa Türkdoğan'ın başkanlığında parti binasında gerçekleştirildi. Partisinin Yönetim Kurulu'nda konuşan İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, "Geçtiğimiz günlerde TBMM'de Anayasa değişikliği ile ilgili  toplanılan toplantılarda bu paketin 1. tur oylamaları sonuçlanmış ve referandum eşiğinin üzerinde yani toplam 330'un üzerinde oyla TBMM'den geçmiştir. Önümüzdeki günlerde ikinci tur oylaması yapılacaktır. İkinci tur oylamasının da Allah'ın izniyle TBMM'den her türlü provakasyona ve acıtasyona rağmen geçeceğine, Sayın Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi inanmaktayız. Bu yasa milletimizin önüne referandum ile birlikte gelecektir. Bu vesileyle ilk dört maddesine Milliyetçi Hareket Partisi ve onun değerli başkanı Sayın Devlet Bahçeli beyin üzerine basa basa teminat altına aldığı anayasa değişiklik paketi referandum ile millet iradesinin önüne gelecektir. Sayın Genel Başkanımızın oyu, oyumuz, yolu yolumuzdur. Genel Başkanımızın kararı ne ise bizlerde MHP Teşkilatları olarak Genel Başkanımızın dün olduğu gibi bugünde emrinde olacağız. Onun işaretine, onun gösterdiği hedefe doğru hareket edeceğiz" dedi. 
"BİZ RAPOR HAZIRLIYORUZ"
Türkdoğan, "Türk ekonomisinin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreç herkesin malumu. Adı konulmamış bir ekonomik kriz ile karşı karşıyayız. Doların 4 TL, Euro'nun 4 TL'nin üzerine çıktığı bir süreç yaşamaktayız. Bu anlamda işsizlik oranlarının belirtilenin çok çok üzerinde olduğunu görüyoruz. Özellikle Alanya'mız bir turizm bölgesi, bu nedenle de geçtiğimiz sezon hem ülke ekonomisi hem de Alanya'mız ekonomik krizdeydi. Rusya ile yaşanan uçak krizi ve yaşanan terör olayları nedeniyle turizm sezonu çok kötü geçti. İnşallah önümüzdeki turizm sezonu 2016'dan iyi olur. Alanya'mızda esnafımız ve turizmcimiz inşallah bir nebze olsun 2017'de nefes alırlar. Bizde MHP Alanya İlçe Teşkilatı olarak turizmin ve esnafın sorunlarını tespit etmek üzere İlçe Yönetim Kurulu arkadaşlarımız içerisinde konuya hakim arkadaşlarımızdan bir komisyon oluşturduk. Alanya turizminin ve Alanya esnafının sorunları, meseleleri ve önereceğimiz çözüm yollarını içeren bir raporu önümüzdeki günlerde Alanya kamuoyu ile paylaşacağız" diye konuştu. 
"GENEL BAŞKANIM NE EMREDERSE O OLUR"
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu'nun 'MHP ile Alanya'da da evet oyu için çalışacağız' sözleri ile ilgili de konuşan Başkan Türkdoğan, "Bizim her zaman ifade ettiğimiz gibi biz Başbuğumuzun izinde, liderimizin emrindeyiz derken bunu boşuna söylemiyoruz. Biz liderimizin emrindeyiz. Bizim liderimiz Devlet Bahçeli. Önümüzdeki süreçte referandum şartları oluştuğunda Sayın Genel Başkanımızın, teşkilatlara vereceği talimat ne olursa biz harfiyen yerine getireceğiz. Bu anlamda da sahaya inin, bir çalışma yapın derlerse yapacağız. AKP ile çalışma yapın derlerse AKP ile çalışma yapacağız. Ama takdir Sayın Genel Başkanımız ve Genel Merkezimizindir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107