banner129

Pazar olunca, bisiklet yolu unutuldu

Alanya Belediyesi'nin Alanya'ya kazandırdığı projelerden biri olan Prestij Caddesi'nde ki bisiklet yolundaki dubalara aldırmadan vatandaşlar park için kullanmaya devam ediyor

Pazar olunca, bisiklet yolu unutuldu
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in Alanya halkı için sunduğu hizmetler içerisinde yer alanya Prestij Caddesi'nde bulunan bisiklet yolu, vatandaşlar tarafından bisiklet yolu olmaktan çıkıyor. Başkan Yücel'in vatandaşlara bisiklet yolunu aşılayabilmek için yollara duba koymasına rağmen, vatandaşlar araçlarını park ediyorlar. Bisiklet kullananların cadde de rahat edebilmesi için uygulanan uygulamayı henüz Alanya'da kimse uymuyor. Özellikle Pazar Pazarı'nın olduğu günlerde bisiklet yolunu park yeri haline getiren bazı vatandaşlar, bisiklet kullanıcılarına yollarda zor anlar yaşatıyor. Bisiklet yolunu umursamadan park eden şöförlere tepki gösteren vatandaşlar," Bisiklet kullanıcıları için yapılan bu yola kimsenin saygısı yok. Adam bisikletle buradan nasıl geçer? Yola çıkmak zorunda kalır mı? diye düşünmüyorlar bile. Burası ne için var, neden yapıldı insanların artık öğrenmeleri gerekiyor" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 08:35
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 3 yıl Önce

Adam nereye park etsin park yeri varda adam park etmiyormu adam o arabanın senede dünya kadar vergisini ödüyor elbette park edecek devletin y olundan faydalanacak bisiklet ne ödüyor neye faydası var.

SIRADAKİ HABER

banner107