banner129

Ramazanda yüzleri güldürüyor

Ramazan ayında ağzının orucuyla kırsaldaki mahallelerde vatandaşları ziyaret eden Berberoğlu, yoksulların da kapısını çalarak, onlara sürpriz yapıyor. Berberoğlu'nun bu ziyaretleri kırsalda yüzleri güldürüyor

Ramazanda yüzleri güldürüyor
Kerim TOKSÖZ

Alanya'da günün büyük bir bölümünü partisine ayıran AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Ramazan ayında da dur durak bilmiyor. Ramazan ayında Alanya'nın kırsal mahallelerinde seçmenleri evlerinde tek tek ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, yaşlıları ziyaret ederek, gönülleri alıyor, hastalara da acil şifalar diliyor. Çocuklarla yakından ilgilenerek, onlarana daha güzel bir gelecek bırakacak olmanın mutluluğu içinde olduklarını ifade eden Berberoğlu, yoksul vatandaşların da kapısını çalıp, onlara sürpriz yapıyorlar. 
YOKSULLARA SÜRPRİZ YAPIYOR
Aliefendi Mahallesi'nde seçmenleri ziyaret eden Berberoğlu, "Her mahallede yaşlıları ziyaret edip, hastalara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İftar saatinde vatandaşların evine konuk oluyor, birlikte kaşık sallıyoruz. Orucumuzu vatandaşlarla açıyoruz. Yoksul vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, onların gönlünü alıyoruz. Her vatandaşa eşit davranıyoruz. Bir vatandaşımızı ayırıp, öbür vatandaşımızı kayırmıyoruz. Her vatandaşa da aynı mesafedeyiz ve öyle davranıyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim için önemlidir" dedi.  

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 08:31
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107