banner84

'Türkdoğan'lı MHP Alanya'da ivme kazandı'

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'dan övgüyle söz eden Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, "Otel lobisinde değil, seçmenle kucaklaşan, herkesin derdine çare üreten Türkdoğan'lı MHP, Alanya'da ivme kazanıyor" dedi

'Türkdoğan'lı MHP Alanya'da ivme kazandı'
Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel ve Beldibi Mahalle Muhtarı Ali Çetin dün Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğanziyaret ettiler. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın çalışmalarıyla herkese örnek teşkil ettiğini söyleyen Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, "Mustafa Türkdoğan ile MHP'nin kapıları hem partililere, hem de seçmenlere açıldı. Bu önemli bir gelişmedir. Biz Türkdoğan'dan önce MHP İlçe Teşkilatı'na uğramayı bırakın, partinin önünden bile geçmiyorduk" dedi. 
"SÖZ VERİYOR VE YAPIYOR"
Türkdoğan'ın İlçe Başkanı olmasının ardından MHP'de sıcak bir ortam oluştuğunu da ifade eden Yüksel, "Bugün MHP İlçe Başkanı'nı ne zaman arasak, kendisi derdimizi dinliyor, çözümü noktasında elini değil, vücudunu taşın altına koyuyor. 24 saat İlçe Başkanımız telefonlarımıza bakıyor, gönlünü bize açmış ve her derdimize çare üretiyor. Verdiği her sözü yapıyor, yapamayacağı işin de sözünü verip, insanları da oyalamıyor. MHP'de dürüst ve samimi bir İlçe Başkanı var. Yerelde iktidar olan MHP'nin de böyle bir İlçe Başkanı'na ihtiyacı vardı. 
"SOKAKTA VATANDAŞLA İÇ İÇE"
MHP İlçe Başkanı'nı otel lobilerinde değil, sokakta bulabiliyoruz. Bir bakıyoruz MHP İlçe Başkanı, Dim Vadisi'nde, bir bakıyoruz Çamlıca'da, bir bakıyoruz Güzelbağ'da. Günün her dakikası ve saniyesinde de seçmenlerle iletişim halinde. Otelciye de gönlünü ve kapısını açıyor, kırsaldaki yoksula da. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, çocuk ile çocuk, gençle genç, yaşlıyla yaşlı oluyor. Herkesin gönlünü alan İlçe Başkanı Türkdoğan ile MHP'nin başarılı olması an meselesi. Ülkücülüğüyle tanıdığımız Türkdoğan'ın MHP'de İlçe Başkanı olması partisine Alanya'da ivme kazandırıyor ve kazandıracaktırda. Böyle genç ve yüreği temiz İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan'ın, Cenab-ı Allah yolunu açık eylesin. Başarılarını daim etsin. 
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 07:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107