banner84

Ak Gençlik dur durak bilmiyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya Gençlik Kolları, 24 Haziran seçim çalışmalarını dur durak bilmeden aralıksız sürdürüyor.

Ak Gençlik dur durak bilmiyor
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve ekibi, Alanya'nın merkez ve kırsal mahallelerini dolaşarak vatandaşa 24 Haziran seçim süreci hakkında bilgiler veriyor. Vatandaşın dertlerini de dinleyen Ak Gençlik, özellikle gençlerden de büyük ilgi görüyor.  Ramazan ayı münasebetiyle gündüz saatlerinde başlayan çalışmalar, sahur vaktine kadar devam ediyor. Ak Gençlik ayrıca Hükümet Meydanı’na stant açarak sahur vaktinde vatandaşlara simit ve çay ikramında bulunuyor. Seçim hakkında vatandaşlara broşür dağıtan İçmen ve ekibi,  destek isteyip seçimin önemini anlattı. 
“TÜRKİYE’Yİ DAHA GÜÇLÜ DAHA İSTİKRARLI YAPACAĞINA İNANIYORUZ”
Mahalle başkanları ve 38 kişilik ekibiyle ilçede 60’dan fazla mahalleyi ziyaret ettiklerini vurgulayan İçmen, seçim çalışmaları kapsamında esnafların da sorunlarını dinlediğini belirtti. Başkan İçmen,” Geleceğimizin teminatı için çalmadık kapı, girmedik sokak, gezmedik mahalle bırakmayacağız. Seçimlerde kazanan taraf biz olacağız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden başkan yapacağız. Başkanlık sisteminin 24 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’yi daha güçlü daha istikrarlı yapacağına inanıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107