banner84

AK Parti Antalya İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıya Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Kadın Kolları Başkanı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte katıldı.

AK Parti Antalya İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı

AK Parti Antalya İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Bölge Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının da katılımıyla gerçekleşen toplantıda teşkilat çalışmalarının önemine ve 2023 seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. 

Toplantıya ilişkin Başkan Toklu'nun yapmış olduğu açıklamada; 
"Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Katılımıyla AK Parti Antalya İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı gerçekleştirdik. Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy ile bire bir yaptığımız görüşmede Alanya'mız için yaptığımız çalışmalar dogrultusunda taleplerimizi ilettim. Sağlıklı Alanya Güçlü Turizm çalışmalarımızda hedefimiz daha fazla misafir ağırlamaktır.Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun ortaya koyduğu diplomasi trafiği ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy'un öngördüğü Güvenli Turizm Sertifikasyon programıyla yapılan ve yapılması planlanan tüm çalışmalar İçin ve Alanya'mıza yapılan ve yapılacak olan tüm yatırımlar için Alanyalı hemşehrileriniz adına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na, bölge Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 21:51
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107