banner84

AK Parti'de 2023' emin adımlar

AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde; Milletvekilleri ve 3 kademe İlçe Başkanlarının katılımı ile İlçe Başkanları toplantısı gerçekleşti.

AK Parti'de 2023' emin adımlar

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş’ın ev sahipliğinde Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu, Kemal Çelik ve 3 kademe İlçe Başkanlarının katıldığı toplantıya, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun’da katıldı. AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş yaptığı açılış konuşmasının ardında ilçelerde 2023 hedefleri doğrultusunda yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı.

EMİN ADIMLAR 

Toplantıya katılan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Antalya İl Başkanımız Sayın Av. İbrahim Ethem Taş’ın ev sahipliğinde, Milletvekillerimiz, MKYK Üyemiz Sayın Mustafa Köse, Sayın Atay Uslu ve Sayın Kemal Çelik'in katılımı ile 3 kademe İlçe Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun öncülüğünde Antalya’mız da ve Alanya’mız da 2023’e emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdürmekteyiz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalınmadık kapı, girilmedik mahalle ve sokak kalmayacak şekilde  ilk günkü aşkla ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169