banner129

AK Parti'den CHP'ye hizmet tepkisi

AK parti Alanya İlçe Başkanlığı tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin kırsalda var olan asfaltı söküp yenisini yapmadığı ayrıca şehir merkezinde rögarlardan su fışkırmasının önüne geçilemediği iddia edildi.

AK Parti'den CHP'ye hizmet tepkisi

-Özgür YILMAZ

Menderes Türel’in belediye başkanı olduğu dönemde Alanya’da Kırsal Hizmetler Müdürü olarak görev yapan ancak Muhittin Böcek’in seçilmesinin ardından görevinden ayrılan AK Parti Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Arif Yeni, kendi dönemlerinde dökülen asfaltın söküldüğü yerine ise yenisinin aylardır yapılmadığını iddia etti. Kendisinden sonra köy yollarının bozulmasına tepki gösterdi. Yeni, "Burası Şıhlar, Sapadere, Yaylakonak Mahallesi'ne giden yol. Sene 2021. Ak Parti zamanında dökülen asfaltı Büyükşehir Belediyesi sökmüş, 6 aydır durum bu" derken ak parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da bu paylaşıma destek verdi. 
'CHP NE İŞ YAPIYOR'
AK Parti kanadının bir başka eleştirisi ise Eğri Köprü yolunda yönelik oldu. Azakoğlu sanayi sitesi girişinde rögardan fışkıran sulara tepki gösteren AK Parti'li ilçe başkan yardımcısı Alaaddin Işık ve meclis üyesi Mehmet Ali Kiriş ise “Alanya’da şehrin göbeği günlerdir bu şekilde. Alanya’yı bu görüntüye, bu kokuya mecbur bırakan CHPli Büyükşehir belediyesi ne iş yapıyor" diyerek durum değerlendirmesi yaptı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 19:03
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şuayp Yeni
Şuayp Yeni - 3 ay Önce

Valla o yola girince yep akraba oluyoruz çok yazık oy zamanı gelince dilenci gibi yalvarirlar adamlar 10 çalışmaya başlar 12 yemek vakti 2 de gelirler 4.5 paydos çalışanları takip edecek ekip yok

SIRADAKİ HABER

banner107