banner84

AK Parti STK'lara soracak

AK Parti İl Başkanı Sümer, "Demokrasi dişlisini en iyi şekilde işleterek Antalya'da tarih yazmak için çalışıyoruz" dedi

AK Parti STK'lara soracak
ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanı Rıza Sümer, parti genel merkezlerinin aldığı karar doğrultusunda 23 Mart'ta sivil toplum örgütleriyle temayül yoklaması yapacaklarını bildirdi. Sümer, yaptığı yazılı açıklamada, 7 Haziran'da yapılacak 25. dönem milletvekili genel seçimlerine yönelik aday belirleme tespit çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Genel seçim çalışmaları kapsamında 23 Mart Pazartesi günü AKM'de sivil toplum örgütlerine yönelik temayül yoklaması yapacaklarını belirten Sümer, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
"Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü konumundaki AK Parti ailesi olarak 7 Haziran seçimleri ile ilgili aday belirlemede çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik. Demokrasi dişlisini en iyi şekilde işleterek Antalya'da tarih yazmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda da bu kez sivil toplum örgütlerine kimi milletvekili adayı olarak görmek istediklerini soracağız."
AK Parti'nin Antalya'ya hizmet edecek kadroları belirlediğine dikkati çeken Sümer, vatandaşa en iyi şekilde hizmet edecek, katılımcılığı artıracak adayları belirlemek istediklerini vurguladı. Sümer, temayül yoklamasına tüm sivil toplum kuruluşu temsilcilerini davet etti.
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107