banner84

Alanya Hizmet Birimi’nin yaptığı çalışmalar masaya yatırıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’nde gerçekleştirilen müdür değişiminde sonra yeni dönemde yapılacak çalışmalar için bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Alanya Hizmet Birimi’nin yaptığı çalışmalar  masaya yatırıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’nin yeni binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İYİ Parti ilçe Başkanı Alper Arıkan, CHP Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Demirci, İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Can Kamburoğlu, partili yöneticiler, Büyükşehir Alanya Şube Müdürü Mustafa Karaduman, ASAT Alanya Şube Müdürü Ümit Demirel, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki birimlerinin müdür ve sorumluları  katıldı. 

Toplantıda bugüne kadar Alanya Hizmet Birimi’nin yaptığı çalışmalar ele alındı. Önümüzdeki süreçte yapılacak hizmetlerin planlaması yapıldı. Uyum ve koordine içinde Alanya’nın her noktasına hizmet götürmenin önemi vurgulandı. 

Karadağ ve Arıkan teşekkür etti. 

Alanya Hizmet Biriminde göreve başlayan Şube Müdürü Mustafa Karaduman’a başarılar dileyen ilçe başkanları, eski müdür İlyas Şirin’e de bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür etti. İlçe başkanları “bundan sonraki süreçte de bugüne kadar olduğu gibi Alanyamıza hizmet edebilek için el birliği ile uyum içinde çalışacağız. Vatandaşımızın hiç şüphesi olmasın “  dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107