banner129

'Alanya'mız yardımlaşma hususunda örnek bir ilçe'

İYİ Parti Alanya, Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından düzenlenen SMA Hastası Ahmet bebek için düzenledikleri umut kermesine destek olanlara teşekkür etti.

'Alanya'mız yardımlaşma hususunda örnek bir ilçe'

Tüm Alanya'nın kenetlenerek destek olduğu SMA hastası Ahmet bebek için her koldan yardımlar sürüyor. Yaklaşık bir ayı kalan Ahmet bebek için İYİ Parti Alanya Kadın Politikaları Başkanlığı bir kermes düzenledi. Kermeste, Alanya'nın siyasilerinden, esnaf ve vatandaşlara kadar herkesten destek alındı.İYİ Parti bu destekten dolayı bir teşekkür mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadeler kullanıldı:

İYİ Parti Alanya Kadın Politikaları Başkanlığımız tarafından düzenlenen SMA Hastası Ahmet evladımıza umut kermesimize katılarak destek olan;

Ahmet Bebek'in ailesi başta olmak üzere,

İYİ Parti İl Başkanımız Sn.Mehmet Başaran,İl Divan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, CHP Antalya Milletvekili Sn.Çetin Osman Budak,CHP Alanya İlçe Başkanlığı,Deva Partisi Antalya İl Başkanlığı ve Alanya İlçe Başkanlığı,Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığı,Altso Başkanımız Sn.Mehmet Şahin,Altid Başkanımız Sn.Burhan Sili,Esnaf Odası Başkanımız Sn.Nuri Demir, Geçmiş dönem İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Ahmet Aydın ve ailesi, Kermes Organizasyonunda büyük emekleri olan İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz,Mahalle Başkanlarımız ve Üyelerimiz,Alanya'mızın Değerli Muhtarları,katılamayıp telefon ile iyi dileklerde bulunan STK Temsilcilerimiz ve duyarlı Alanya halkına teşekkür ederiz.

Alanya'mız tarih boyunca yardımlaşma hususunda örnek olmuş bir ilçedir. Tüm Alanya'nın destek ve duaları ile inşallah evladımız iyi olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 16:45
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107