banner84

Alanya'nın siyasetçilerini biraraya getirdi

Alanya'da hizmeti herzaman siyasetten üstün tutan bir siyasetçi olan Ali Şahin, siyasete atılmasının ve Konaklı Beldesi Kurucu Belediye Başkan adayı olmasının yıldönümlerine denk gelen 2 Mayıs'ta Alanya'nın siyasetçilerini biraraya getiren bir yemek düzenledi

Alanya'nın siyasetçilerini  biraraya getirdi
Konaklı Mahallesi'nde Green Garden Restaurant'ta Ali Şahin tarafından düzenlenen yemeğe, MHP Antalya Eski Milletvekili Hüseyin Yıldız, Alanya Belediye başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, Alanya eski belediye  başkanlarından Hasan Sipahioğlu, Mustafa Bekar, Kerim Aydoğan Velittin Taşkıran, Şevket Akış, Tevfik Darı, Mehmet Şenli, Gökhan Sipahioğlu, Hakan Gök, Fevzi Alaettinoğlu katıldılar. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ise Antalya'da olması nedeniyle yemeğe katılamadı.
Yemekte bir konuşma yapan Ali Şahin, 2 Mayıs tarihinin hayatında çok büyük bir önemi olduğunu ifade etti. Şahin bundan  45 yıl önce 2 Mayıs 1972 yılında Alanya'da siyasete girerek siyasi yönetici olduğunu ve yine bu tarihten 20 yıl sonrada 2 Mayıs 1992 yılında da Konaklı Beldesi kurucu belediye başkan adayı olduğunu belirtti. Bu vesile ile kendisi için önemli olan bu durumu Alanya'nın önde gelen siyasileri ile paylaşmak için böyle bir yemek organize ettiğini söyledi. Şahin konuşmasında " Burada bulunan siyasilerden tek ricam Alanya'nın yararına olacak hertürlü durumda, projede veya çalışmada birlik ve beraberlik içinde olun" dedi. Alanya'daki siyasilerin bu şekilde davranmalarının halkın yararına olacağının altını çizen Şahin, yemeğe katılanlara teşekkür etti. Şahin'in düzenlediği yemeğin hoş sohbet ve samimi bir havada geçmesi tüm katılımcıları memnun etti.
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 17:56
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107