banner84

Alanya'da gönülleri fethetti

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Sibel Gezen, geçtiğimiz cuma akşamı Alanya İlçe Örgütü tarafından düzenlenen geceye katıldı.

Alanya'da gönülleri fethetti
Önümüzdeki hafta sonu CHP Antalya milletvekili aday listesinin oluşturmak adına yapılacak önseçimden önce çalışmalarını devam ettiren aday adayları arasında en çok dikkat çeken ve beğenilen isimlerin başında gelen Sibel Gezen, geçtiğimiz hafta sonu geldiği Alanya'da gönülleri adeta fethetti.
Yüksek Seçim Kurulu'na verilen aday adayları listesinini 57'ici sırasında yer alan Sibel Gezen, milletvekilllerinin milletin temsilcisi olduğunu vurgulayarak, "Antalya halkının vekili seçilmem halinde, Antalya'nın her bölgesine hizmet getirmek, her bölgesini karış karış gezerek sorunları yerinde tespit edip, çözüm üretmek için gece gündüz çalışacağım. İlçeleriyle beraber tüm Antalya halkının TBMM'deki sesi, gözü, kulağı olacağım. Alanya'nın sorunlarını çok iyi biliyorum. Alanya halıkını da kucaklayarak, hep birlikte her alanda hür, her konuda daha gelişmiş bir Türkiye için çalışacağız. Atalarımızdan aldığımız mirası çocuklarımıza eksiksiz bırakacağız" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107