banner165

Alanya'nın sorunları Bahçeli'ye iletilecek

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile başlatılan ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ kapsamında hem mahalle mahalle ziyaretler yapıp üye çalışması yürüttükleri hem de Antalya’da STK temsilcileri ile biraraya geleceklerini ifade etti. Toplantıdaki rapor ise MHP Genel Başkanı Devlet bahçeliye sunulacak.

Alanya'nın sorunları Bahçeli'ye iletilecek

MHP Genel Merkez yöneticileri, milletvekilleri, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte Türkiye genelinde vatandaş, esnaf ve toplumun farklı kesimleri ile yaptığı buluşmalar çerçevesinde bu hafta sonu Antalya’da bir etkinlik düzenleyecek. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan 4-5 Aralık tarihlerinde Antalya’da yapılacak toplantıya davet etti. 
MHP SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİ TOPLUYOR
Türkdoğan, MHP genel merkez yöneticileri, Milletvekili Abdurrahman Başkan, MYK üyelerinin katılacağı bu programa Alanya’daki oda, dernek gibi STK’lar; tarım, turizm ve ticaret sektörünün paydaşlarını Antalya’daki programa davet etti.  MHP Genel Başkanı devlet Bahçelinin talimatları ile ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ etkinliklerinin sürdüğünü söyleyen Türkdoğan, bu kapsamda MHP Antalya il başkanlığının bir dizi çalışma yürüteceğini belirtti. Türkdoğan “Antalya’da yapılacak toplantıda ortaya çıkan tarım, turizm, esnaf temsilcilerinin paydaşları ile biraraya geleceğiz. Alanya ve Antalya’nın beklentileri, önerdikleri çözüm yolları genel merkez yöneticileri tarafından rapor haline getirilerek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sunulacak. Bu toplantıyı çok önemsiyoruz” dedi.. 
Türkdoğan, ilçe teşkilatı olarak ‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ programı kapsamında vatandaşlarla buluştuklarını ve üye kayıt stantları ile partiye katılım sağladıklarını yoğun bir teveccüh ile karşılaştıklarını söyledi. 
KADIN VE ÇOCUK KATLEDENLER İDAM EDİLMELİ
Kadına ve çocuğa karşı şiddet vakaları ile cinayetlere dikkat çeken Türkdoğan Antalya Döşemealtı Ülkü Ocakları Yöneticisi Hayriye Alkutay’ın katledildiğini ifade etti. Türkdoğan kadın ve çocuğa karşı şiddet ve katledilmesi olaylarının failleri için idamın yeniden getirilmesi gerektiğini ifade etti. 
BELEDİYEMİZ HALKIN TALEBİNE GÖRE HİZMET ÜRETİYOR
Alanya’da hem merkezde hem kırsalda Alanya belediyesinin çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çeken Türkdoğan, Cuma pazarı ve kapalı otopark hızla tamamlanarak sezona yetiştirilecek şehrimiz için önemli bir vizyon oluşturacaktır. Artan otopark sorununa bu sayede ciddi bir neşter vurulmuş olacak. Belediyemiz her mahallemizde vatandaşın istek ve taleplerini de dikkate alarak çalışıyor . Dertleri ile dertleniyorlar dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2021, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169