banner84

Bahçeli güven tazeleyecek

MHP 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda Genel Başkan Devlet Bahçeli, yeniden güven tazeleyecek. Kurultayda Yıldız ve Yücel de oy kullanacak

Bahçeli güven tazeleyecek
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) 11. Olağan Büyük Kurultayı'nı bugün gerçekleştirecek. Ankara Arena Spor Salonu'nda "Bizimle Yürü Türkiye" sloganıyla düzenlenen Kurultay, saat 10.00'da başlayacak. İlçe kongrelerini 20 Kasım 2014'te başlatan ve 8 Şubat'ta tamamlayan MHP, il kongrelerini de 28 Aralık 2014-28 Şubat 2015 arasında yaptı. Kongreler sonucunda seçilen bin 98 üst kurul delegesinin yanı sıra tabii delegelerin katılımıyla toplam bin 232 üst kurul delegesi, Büyük Kurultay'da yer alacak. Partinin genel seçim kampanyasında kullanılacak şarkıların da ilk defa kamuoyuna sunulacağı kurultaya bini aşkın davetlinin katılması bekleniyor.
ALANYA'DAN DA OY KULLANACAKLAR
BAHÇELİ'NİN yeniden Genel Başkan seçileceği Büyük Kurultay öncesi Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar ile eski Ocak Başkanı ve Meclis Üyesi Mustafa Toksöz, İlçe Başkanı Hilmi Er, Cafer Uyar,  Yücel Apaydın, Zihni Asiltürk ve Şevket Özkan da oy kullanacak. MHP'de oy kullanacak isimler dün sabah itibariyle Ankara'ya giderken, partililerin ise bugün sabah kongre salonuna ulaşması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107