banner84

'Bahçeli'yi en iyi şekilde ağırlayacağız'

MHP İlçe Başkanı Türkdoğan," MHP Alanya İlçe Teşkilatı olarak , Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Liderini Alanya’mızda en iyi şekilde karşılayacak ve ağırlayacağız" dedi

'Bahçeli'yi en iyi şekilde ağırlayacağız'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, çarşamba günü Alanya Belediyesi'nin  toplu açılış ve temel atma törenine katılacak olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi. Türkdoğan," Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli 12.30 meydanda olacak ve Alanya Belediyemizin  arkasında halkımıza ve partililerimize hitap edeceklerdir. Akabinde Alanya Belediyemizin 3 yıl içerisinde 304 milyonluk yatırımla gerçekleştirdiği 216 eserin temel atma ve toplu açılışlarını gerçekleştireceklerdir. 
MHP Alanya İlçe Teşkilatı olarak , Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Liderini Alanya’mızda en iyi şekilde karşılayacak ve ağırlayacağız. 24 Mayıs Çarşamba günü saat 12.30"da Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin teşrif edeceği, Alanya Belediyemizin toplu açılış ve temel atma törenine tüm Alanya halkımızı ve partililerimizi bekliyoruz" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 17:31
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107